RICE & ROLL

Vietnamská kuchyňa je veľmi bohatá kuchyňa vo svete, Vietnamská kuchyňa je autentická kuchyňa z rôznych regiónov Vietnam v modernom prostredí – naša tradičná Vietnamská kuchyňa spája s rôznymi chuťami a vôňami. Je to srdcová záležitosť, preto Rice and Roll je vietnamská kuchyňa ktorá je pripravovaná ako u nás vo Vietname ,varíme a používame všetkých surovín najčerstvejšia zelenina, bylinky v našej kuchyni, je  značka symbolom kvality a nekomplikovanej prípravy. Výber z ponuky zapôsobí množstvom typických Vietnamských a ázijských špecialít. Naši šéfkuchári vytvárajú vrcholy z  Vietnamu, Thajska a Japonska,Korejska, … že si ceníme vynikajúce služby s naším priateľským personálom.

Vďaka geografickej rozlohe vytvára vietnamská kuchyňa bohatý príbeh o prísadách a chutiach, od sójovej omáčky, omáčky zo severných kreviet až po rybiu omáčku, strednú sójovú omáčku alebo číre rybie omáčky vyrobené z jadra sardely. čisté značkové vody južného Phu Quoc.

Poézia pochádza z jemnosti každého šálku omáčky, čo je predpoklad pre výrobu chutných rohlíkov. V spoločnosti Rice  & Roll vytvárame omáčky založené na tradičnom pozadí, výsledku nášho výskumu a vylepšovaní kvality vietnamskej kuchyne, čím prinášame jedinečnú chuť spojenú s bohatými a atraktívnymi pokrmami Rice & Roll.

Rice and Roll  je sofistikované prostredie našich reštaurácií. Vďaka jasnému firemnému dizajnu, ktorý sa zreteľne odráža v koncepcii miestnosti, predstavuje naša značka vysokú uznávaciu hodnotu. Rovnako ako pri jedle sa spoliehame na kvalitný faktor. Použitie rafinovaného interiéru – v spojení s vysokokvalitnými materiálmi – je typické pre vizuálny vzhľad Rice and Roll

Tešíme sa na vašu návštevu.

0
Autentických jedál
0
Rýchlych "Box to go"
Menu